Odpowiedź osób współtworzących Od:Zysk

Do Reclaim The Fields Polska

W związku z opublikowanym przez wasz profil tekstem „Od:zysk nie na sprzedaż nie znaczy nie” prosimy o publikację naszej odpowiedzi:

Tekst „Nie znaczy nie” zawiera zbyt dużo nieścisłości i przeinaczeń by uznać go za prawdziwy. Osoba go pisząca jest nam znana i faktycznie mieszkała na Od:Zysku, jednak od półtora roku nie uczestniczy w życiu kolektywu, stąd informacje, które przedstawia może znać z drugiej ręki lub plotek. W związku z tym nie mamy zamiaru polemizować z jego treścią. Jedyne o co mamy żal to fakt, że tekst ten ukazał się publicznie, bez próby porozmawiania z nami jak wyglądała prawda.
Ponieważ nie chcemy odpowiadać anonimem na anonim podpisujemy się jako osoby współtworzące to miejsce:

Kawka, Bartek, Gosia, Waszeć, BarT, Przemek, Lena Sz., Bradius, Diana, Weronika, Wiktoria, Tosia, Blondi, Agata, Kasztan, Ada, Oskar (Gaszpar), Kasia, Marc, Ola, Franek, Basia, Marcin “

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

1 Response to Odpowiedź osób współtworzących Od:Zysk

  1. Wlodek zwany Pastorem says:

    Jezeli Wasza decyzja dotyczaca ugody z deweloperem byla autonomiczna demokratycznie przeglosowana decyzja kolektywu a nie wynikiem naciskow roznych struktur, to nie mam zadnych watpliwosci ze mogliscie postapic w ten sposob w zgodzie z Waszymi sumieniami. Czy decyzja byla sluszna czy nie i jakie owoce wyda czas pokaze.
    Ja od krytyki sie odcinam , bo to niczego nie wniesie.
    Pozdrawiam caly kolektyw . SILA !!!!
    Pastor z Lodzi

Comments are closed.