Spotkania/obozy

SPOTKANIA/OBOZY 2016

Styczeń 

21 – 24.01 
Europejskie Spotkanie Reclaim the Fields
Warszawa, Polska.
reclaim the fieldsO co chodzi: Każdego roku organizowane jest europejskie spotkanie RtF, w którym udział biorą osoby, kolektywy czy grupy, które zaangażowane są w działania sieci – na poziomie lokalnym i europejskim. Spotkanie to okazja do podsumowania projektów z ubiegłego roku, zaplanowania następnych działań, wymiany doświadczeń czy podjęcia dyskusji na ważne dla całej konstelacji tematy. W tym roku spotkanie takie organizowane jest w Warszawie!

Luty

Targi nasion – Reclaim the Seeds 
13.02 – Wageningen  (Holandia)  (BE) op 27 februari
27.02 – Lier (Belgia)

plaatjeO co chodzi
: to już piąte wydarzenia związane z Reclaim the Seeds. Targi nasion połączone będą z wymianą informacji na temat innowacji w systemie żywnościowym, warsztatami i dyskusjami na temat polityki żywnościowej i patentowej. Recaim the Seeds to świetna okazja do poznania świetnych ludzi, którzy z pasją oddają się tej kwestii oraz nabycia zdrowych, niemodyfikowanych i sprawdzonych  nasion. Więcej o wydarzeniu w linku.

Kwiecień

Tydzień akcji Reclaim the Cape
22 kwietnia – 1 maja – Pyhäjoki, Finlandia.

O co chodzi: Reclaim the Cape to czarująco-zwariowana i szaleńczo-odważna próba zaprezentowania nieco innych taktyk i metod nieposłuszeństwa obywatelskiego w Finlandii. Okupacyjny obóz antynuklearny w Pyhäjoki ogłasza i zaprasza na tydzień akcji z klasycznym przykładem masowego nieposłuszeństwa obywatelskiego.

 

 Wiosenny gathering w ogrodach leśnych
25 marca – 4 kwietnia
Verden, Niemcy
O co chodzi: Nadeszła wiosna, a to doskonały czas na wspólną pracę. Kolektyw z Verden zaprasza na obóz do ogrodu leśnego – przygotowywanie ziemi, pielenie, sadzenie, a także uczenie się od siebie, dyskusje i dużo dobrej zabawy!

3 Responses to Spotkania/obozy

 1. fut 17 coins says:

  I love reading your site. Kudos!

 2. arkadiusz dobrowolski says:

  Hej,

  Popieram Wasze działania. Do zobaczenia

 3. Michal says:

  Jestem przeciętnym szarym człowiekiem, zapracowanym dla przeżycia, rozgoryczonym ateistą zasmuconym powolną ewolucją cywilizacji człowieka, który ku własnej zagładzie nie wie że stąpa po żywej planecie. Codzienność pochłąnia mnie za bardzo, aby mógł uczestniczyć w Waszych aktywnościach. Ale bardzo mi się podobają, popieram je. Chcę żebyście wiedzieli że tacy przeciętniacy jak ja są Wam przychylni. Te chaszcze w których teraz jesteście miały być międzyosiedlowym terenem zielonym. Będą betonowym terenm, a gdzieś tam nieopodal, wysokim kosztem stworzy sie takie sztuczne chaszce. Głupota jest powszechna jak tlen. Wytrwajcie proszę.

  MB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *