TTIP Game Over

ŻADNYCH NEGOCJACJI
ŻADNYCH POROZUMIEŃ O WOLNYM HANDLU
CZAS NA DZIAŁANIE

Dołącz do akcji masowego nieposłuszeństwa!

Dlaczego warto wziąć udział?
Toczące się negocjacje na temat wolnego handlu – bez względu na to czy chodzi o TTIP, CETA czy TISA – zdominowane są przez interes wielkiego biznesu, kosztem ludzi i planety. Podpisanie ich wzmocni tylko pozycję lobby korporacyjnego i zatrzaśnie drzwi alternatywom. Nie zgadzamy się na to i nawołujemy do tworzenia społeczeństwa opartego na sprawiedliwości społecznej, ekonomicznej i ekologicznej.

Jaką nazwę nosi ta akcja?
Łączymy się, aby podjąć walkę w sercu Europy. W Brukseli, mieście w którym międzynarodowe koncerny pociągają za sznurki. Czas rozpocząć grę według naszych zasad. Dlatego znaleźliśmy odpowiednią nazwę dla tego wydarzenia – TTIP GAME OVER.

Gra
Nasz cel: przerwać negocjacje! Ich mała gierka toczy się już za długo. Przyjedź ze swoim zespołem, albo dołącz do jakiegoś, kiedy będziesz na miejscu. Masz możliwość zaangażowania się w różnym stopniu. Wszystko po to, aby być pewnym, że dla TTIP to już koniec gry.

Czy to z STOP TTIP Flashmob Choir, czy z obrońcami przyrody, z aRtivist’ami, a może wspinając się po ścianach? Może to właśnie twoja grupa będzie tą szczęśliwą, która zablokuje negocjacje?

TTIP Game Over łączy w sobie akcję, przygodę i realną zmianę. Każdy i każda może wziąć udział w przekształceniu Brukseli w prawdziwe pole gry o sprawiedliwe społeczeństwo. Zegar tyka – czas na działanie!

TTIP Game Over
Demokracja Restart
Tę grę musimy wygrać

Śledź nasze komukaty i dołącz do nas!

Kontakt:
ttipgameover@riseup.net
www.ttipgameover.net

This entry was posted in Aktualności, Spotkania / warsztaty / obozy, Wieści ze świata. Bookmark the permalink.